AKP’li meclis üyesinden kadına şiddet!

AKP’li meclis üyesinden kadına şiddet!
REKLAM ALANI
Yayınlama: 30.03.2023
A+
A-

AKP’li Kapaklı Belediye Meclis Üyesi Ali Aras, iddiaya göre iş sebebiyle anlaşmazlık yaşadığı L.C. ve E.G. adlı iki kadına şiddet uyguladı. Aras’ın, ayrıca L.C.’nin dairesini ve 15 cumhuriyet altınını da aldığı ancak geri ödemesini yapmadığı öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre, birkaç yıl önce AKP Kapaklı Belediye Meclis Üyesi Ali Aras, L.C. adlı bir kadınla daire takası için görüşme yaptı. Takasın şartlarına göre L.C., mevcut dairesini ve 15 adet cumhuriyet altınını vererek Aras’tan yeni bir daire alacaktı. Cumhuriyet Mahallesi Kıvanç Sokak’taki dairenin takası için taraflar arasında anlaşma imzalandı.

DAİRE BAŞKASINA SATILDI

Anlaşmanın ardından geçen sürede Aras, L.C.’nin dairesini ve altınlarını alarak bir müddet sonra yeni daireyi vereceğini teyit etti. Aradan geçen zamanda L.C.’ye dairesi verilmedi. L.C. kendi çapında yaptığı araştırmalar sonucu anlaşılan dairenin başkasına satıldığını öğrenince şok oldu.

GÖRÜŞMEYE ÇAĞIRDI, DARP ETTİ

L.C., dairenin akıbetiyle ilgili birkaç gün önce Ali Aras ile görüştü. Aras, L.C.’yi ve yanındaki arkadaşı E.G.’yi araca alarak Bahçelievler Mahallesi istikametine seyretti. İddiaya göre, araç içerisinde L.C. ve Aras bir müddet tartıştı. Tartışma sonucu Aras, L.C. ve arkadaşı E.G.’yi darp ederek araçtan attı.

ŞİKAYETÇİ OLDULAR

Olayın ardından L.C. ve arkadaşı E.G., karakola giderek Ali Aras hakkında şikayetçi oldu. Emniyet, tedbir amacıyla Ali Aras hakkında uzaklaştırma kararı aldı. Konuyla igili emniyetin başlattığı inceleme süreci sürüyor.

 

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.