Ahmet Aydeniz’den Beşiktaş camiasını kahreden karar

Ahmet Aydeniz’den Beşiktaş camiasını kahreden karar
REKLAM ALANI
Yayınlama: 27.02.2023
A+
A-

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin ‘Hükümet İstifa’ tezahüratları nedeniyle Beşiktaş JK üyeliğinden istifa etmesinin ardından MHP Çerkezköy İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla artık Beşiktaş taraftarı olmadığını ifade etti

Beşiktaş – Antalyaspor mücadelesinde taraftarı bir ağızdan ‘Mülteci istemiyoruz’ tezahüratında bulundu. Arından iki takım taraftarı ‘Mustafa Kemal’in askerleriyiz’ diyerek ‘İzmir Marşı’nı söyledi.

Diğer taraftan Antalyaspor ve Beşiktaş tribünü ‘Hükümet istifa’ tezahüratı yaptı. Ardından tribünden ”Yalan yalan yalan, dolan dolan dolan, 20 sene oldu istifa ulan” sesleri yükseldi.

Bu çıkışa kızan MHP Lideri Devlet Bahçeli, Beşiktaş üyeliğinden istifa ettiğini duyurdu.

Bahçeli’nin bu kararının ardından ülke genelindeki MHP’liler harekete geçti. MHP Çerkezköy İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz de sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak artık Beşiktaş taraftarı olmadığını kaydetti.

Aydeniz, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Yıllarca “Aslolan Hayattır, Hayatta Beşiktaştır” dedik.

Fakat bugün bir avuç provakatif çapulcu sürüsü trübünde susturulamamış, hükümet istifa diye slogan atılmıştır. Maçtan sonra hükümetin yaptığı Avrasya tünelinden ve köprülerden geçerek evlerine dönen bu çürümüş güruh Deprem şehitlerinin kemiklerini sızlatma pahasına depremi fırsat bilip kendilerine verilen vazifeyi yerine getirmişlerdir. Spora siyaset karıştırılmasına engel olamayan yönetimlerin basiretsizliği ve bu Ahlaksızlık karşısında Bilge Liderimiz, Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Beşiktaş Üyeliğinden ayrıldığını beyan etmiştir. Liderin olmadığı yerde bizde yokuz. Artık Beşiktaş taraftarı değilim.
Devlet Bahçeli’ yi anlamak için bu toprakların evladı olmak lazımdır.
Bu toprakların evlatları kuru gürültüye pabuç bırakmaz.
İt ürür kervan yürür…”

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.