2.taksit ödemeleri devam ediyor

2.taksit ödemeleri devam ediyor
Yayınlama: 16.11.2023
A+
A-

Emlak Vergisi ile iş yerlerinden ayrıca tahsil edilen Çevre Temizlik, İlan ve Reklam Vergisi ve Evsel Katı Atık Toplama Ücretlerine ilişkin 2023 yılı 2. taksit ödemeleri devam ediyor. 30 Kasım Perşembe gününe kadar devam edecek ödemeler için mükellefler, vergilerini Kapaklı Belediyesi internet sitesi www.kapakli.bel.tr/e-belediye sistemi üzerinden ya da E-Devlet sistemi üzerinden yapabilecek

ÖDEMELER E-BELEDİYE ÜZERİNDEN YAPILABİLİYOR

Her yıl iki taksit olarak tahsil edilen Emlak, Çevre Temizlik, İlan Reklam Vergileri ile Evsel Katı Atık ücretleri 2023 yılı ikinci taksit ödemeleri başladı. 30 Kasım Perşembe günü sona erecek mükelleflerin herhangi bir mağduriyet yaşamaması için ödemelerini son güne bırakmamalarını tavsiye edilirken, vergilerin e-belediye sistemi ve E-Devlet sistemi üzerinden yapılabileceğini belirtildi.

SON ÖDEME 30 KASIM

Kapaklı Belediyesi Emlak ve İstimlak Müdürlüğü’nden konuyla ilgili yapılan açıklamada, “Belediyemizde meskenlerde emlak; işyerlerinde emlak, çevre temizlik, katı atık toplama ücretleri ile ilan ve reklam vergilerinin 2023 yılı 2. taksit ödemeleri başladı. Ödemeler 30 Kasım Perşembe günü sona erecek. Mükellefler belediyeye gelmeden ve işlemlerini mesai saatine bağlı kalmadan 7/24 güvenli bir şeklide www.kapakli.bel.tr üzerinden E-Belediye uygulamasını kullanarak ya da e-devlet üzerinden gerçekleştirebiliyor.” denildi. Açıklamada ayrıca, belediyeye yapılan ödemelerde kredi kartı kolaylığı sağlandığı gibi anlaşmalı bankalar nezdinde de taksit imkânı olduğu ifade edildi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.