Sıradaki gelsin!

Sıradaki gelsin!
Yayınlama: 03.10.2017
A+
A-

 
Çerkezköy 1911 Spor Genel Kaptanı ve Futbol Şube Sorumlusu Sebahattin Çolakoğlu, 2-0’lık Bİgaspor galibiyetinin ardından açıklamalarda bulundu. Biga deplasmanını değerlendiren ve artık Uzunköprüspor maçına odaklandıklarını kaydeden Çolakoğlu, “Biz bu sene şampiyon olacağız” dedi

KARŞILAŞMAYI DEĞERLENDİRDİ
Maçtan 1 gün önce yola çıktıklarını ve Çan’da bir gece konakladıktan sonra Biga’ya geçtiklerini söyleyen Çolakoğlu, “Maç günü Biga’da ciddi bir yağış vardı. Fakat zemin suni çim olduğu için su toplamadı ve zeminden yana sıkıntımız olmadı. Maça ev sahibi Bigaspor baskı kurarak başladı. Biz de rakibimizi tartmaya ve kontra ataklarla pozisyon bulmaya çalıştık. 20. dakikadan sonra oyunu lehimize çevirdik. 34. dakikada Ünal’ın attığı gol ile 1-0 öne geçtik. Bu dakikalarda yaşanan bir tartışma sonucunda Bigaspor’lu futbolcu kırmızı kart gördü ve rakibimiz 10 kişi kaldı. İlk yarı 1-0 üstünlüğümüz ile tamamlandı.” açıklamalarında bulundu.
SADECE 1 POZİSYON VERDİK
“Bigaspor’un 10 kişi kalmasından yararlanarak ikinci yarıda oyunun hakimi biz olduk.” Diyen Çolakoğlu, “İkinci yarının baştan sonuna kadar üstün olan taraftık. Rakibimize sadece 1 pozisyon verdik. İlyas’ın golüyle 2-0 öne geçtik ve rahatladık. Ali Rıza’nın da kaçırdığı 2-3 çok net pozisyonu var.” dedi.
2 SANTRAFOR EKSİKLE MAÇA ÇIKTIK
Biga deplasmanını kayıpsız atlatmanın mutluluğu içerisinde olduklarını kaydeden Genel Kaptan, “2 santrafor eksiğiyle maça çıktık. İlk hafta sakatlanan Anıl Dilaver maçta forma giyemedi. Aynı zamanda Şafak Törin ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırdık. Maçta da o bölgede Ali Rıza oynadı.
HEDEF UZUNKÖPRÜSPOR
Şimdi Uzunköprüspor maçına odaklandık. Çarşamba günü çift, Perşembe ve Cuma günleri tek olmak üzere idmanlarımızı çim sahada yapıyoruz. Anıl’ın sakatlığı geçmek üzere fakat idman eksikliği var. İlk maçta ısınırken talihsiz bir sakatlık geçiren kalecimiz Mert ise Perşembe günü sağ dizinden ameliyat olacak. 6-8 hafta sahalardan uzak kalacak.
TARAFTARA TEŞEKKÜR ETTİ
Biga deplasmanında takımımızı yalnız bırakmayan Caddeliler Taraftar Grubu’na da teşekkür ediyorum. Olumsuz hava şartlarına rağmen 70 taraftarımız bizleri destekledi. İlk olarak taraftarlarımızı açık tribüne alacaklarını söylediler. Olaya müdahale ettik ve taraftarlarımız maçı kapalı tribünden Biga taraftarları ile birlikte dostane bir şekilde seyretti. Bigaspor kulübü bir hafta öncesinden maç biletlerini 5 lira üzerinden satacağını açıklamıştı. Fakat rakip takıma aynı gün bilet fiyatını 10 lira yaptılar. Deplasmana gittiğimizde nasıl karşılanıyorsak, biz de ahlakımızı bozmadan o takımı o şekilde karşılayacağız. Bigaspor yöneticilerine teşekkür ediyorum.
FORVET TRANSFERİ OLABİLİR
Santrafor bölgesine sürpriz bir transferimiz olabilir. Transferimiz yetişirse ve hocamızın raporu doğrultusunda maçta oynayabilecek. Amacımız Uzunköprüspor maçını da kayıpsız geçerek Sultangazi deplasmanına gitmek. Her maçımızı ciddiye alıyoruz ve her maçımıza ‘Biz bu sene şampiyon olacağız’ iddiasıyla çıkacağız.
UZUKÖPRÜ MAÇI PAZAR GÜNÜ
Kulüp Basın Sözcüsü Uğur Can Avcılar ise Pazar günü Mustafa Uğraş Stadı’nda oynanacak Uzunköprüspor maçına tüm Çerkezköylüleri davet etti.