Esnafın tercihi kim olacak?

Esnafın tercihi kim olacak?
Yayınlama: 09.02.2018
A+
A-

Pazar günü yapılacak olan Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Genel Kurulu’nda Oda Başkanlığı için üç isim yarışacak. Mevcut Başkan Ali Bozdağ’ın yanı sıra Necati Aksu ve Erkan Zümbül’ün başkanlık için yarışacağı Genel Kurul Dekor Düğün Salonu’nda gerçekleşecek.

Çerkezköy Havadis- Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Genel Kurulu Pazar günü Dekor Düğün Salonu’nda yapılacak.
3 ADAY YARIŞACAK
Pazar günü gerçekleşecek olan Genel Kurulda mevcut Başkan Ali Bozdağ’ın yanı sıra Necati Aksu ve Erkan Zümbül de başkanlık için yarışacak. Günlerdir Oda Üyelerinden oy alabilmek için yoğun çaba sarf eden Başkan adayları, Pazar günü kozlarını paylaşacaklar.
ESNAF YILLARDIR BOZDAĞ’I TERCİH EDİYOR
Adaylar günlerdir esnaftan oy alabilmek için çalışmalarını sürdürürken, Çerkezköy ve Kapaklı esnafı ise geride kalan 5 Genel Kurulda tercihini Ali Bozdağ’dan yana kullandı. Pazar günü yapılacak olan Genel Kurulda da esnafın tercihini tekrar Ali Bozdağ’dan yana kullanacağı kulislerde şu ara en çok konuşulan konuların başında geliyor.
İSTİKRAR MI, SÜRPRİZ Mİ?
Pazar günü gerçekleşecek olan Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Genel Kurulu öncesi adeta nefesler tutulurken, seçimin istikrarla mı yoksa sürprizle mi sonuçlanacağı merakla bekleniyor.