ÇOSB Geleneksel Gülen Yüzler Pikniği’ni gerçekleştirdi

ÇOSB Geleneksel Gülen Yüzler Pikniği’ni gerçekleştirdi
Yayınlama: 16.05.2017
A+
A-

Çerkezköy Organize Sanayi Bölge (ÇOSB) Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde geleneksel olarak düzenlenen ‘Gülen Yüzler Pikniği gerçekleştirildi. Çerkezköy ve Kapaklı’daki engelliler ve ailelerine yönelik düzenlenen piknikte engelliler gönüllerince eğlendi.

YOĞUN KATILIM YAŞANDI
Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Sosyal Tesisleri’nin içindeki Parıltım Restaurant bahçesinde düzenlenen pikniğe ÇOSB Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler, ÇOSB Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri Saim Buyruk, ÇOSB Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan, Türkiye Sakatlar Derneği (TSD) Çerkezköy Şube Başkanı Hayrettin Çetinkaya, TSD Kapaklı Şube Başkanı Hayati Çakan ve çok sayıda engelli vatandaş ile aileleri katıldı. Etkinlikte Özel Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri de engelliler ve aileleriyle ilgilenerek güzel vakit geçirmelerini sağladı.

SÖZDİNLER YENİ ARAÇ MÜJDESİ VERDİ
TSD Çerkezköy Şube Başkanı Hayrettin Çetinkaya ve Kapaklı Şube Başkanı Hayati Çakan programda yaptıkları konuşmalarda ÇOSB yönetimine Dünya Engelliler Haftası dolayısıyla düzenledikleri Gülen Yüzler Piknik Şöleni için teşekkür etti. ÇOSB Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler de programda yaptığı konuşmada, “Geleneksel olarak her yıl düzenlediğimiz bu etkinliğimize katılımlarınızdan dolayı herkese teşekkür ediyorum. Geçen yıl Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şubesine bir araç almıştık. Bu yıl da Kapaklı Şubesine bir araç alacağız” dedi.

ÇEŞİTLİ YARIŞMALAR YAPILDI
Yapılan konuşmaların ardından canlı müzik eşliğinde ÇOSB Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler, yönetim kurulu üyeleri ve dernek başkanları engelliler ile birlikte dans etti. Programda animasyon ekiplerinin gösterileri yanında tahta bacak, çuvallı koşu vb. renkli yarışmalar da yapıldı. Daha sonra engelliler ve aileleri canlı müzik ve çeşitli etkinlikler eşliğinde gönüllerince eğlenerek kendilerine bugünü yaşatan ÇOSB yönetimine teşekkür etti. Program, etkinlik için özel olarak hazırlatılan uçurtmaların uçurulması ile son buldu.