Tekirdağ Valiliği, İmamoğlu’nun fotoğraflarını neden sildi?

Tekirdağ Valiliği, İmamoğlu’nun fotoğraflarını neden sildi?
Yayınlama: 11.03.2021
A+
A-

Geçtiğimiz günlerde Tekirdağ’ı ziyaret eden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, ziyaretler kapsamında Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım’la da görüştü. Ziyaretin fotoğrafları Tekirdağ Valiliğinin Facebook sayfasında yayımlanırken; Vali Yıldırım’ın İmamoğlu’nu kapıda karşıladığı ve Valilik Makamında İmamoğlu’nun başköşede, Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım ile Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın ise karşılıklı oturduğu fotoğraflar bir süre sonra silindi
Hatırlanacağı üzere İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Tekirdağ temasları kapsamında Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım’ı da ziyaret etmişti. Başkan İmamoğlu’nu Valilik binasının girişinde karşılayan ve Valilik Makamında başköşeye oturtan Vali Yıldırım’ın misafirperverliği takdirle karşılanmıştı.
YILDIRIM İMAMOĞLU’NU KAPIDA KARŞILADI, BAŞKÖŞEYE OTURTTU
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun ziyaretlerinin ardından Tekirdağ Valiliğinin Facebook sayfasında bu ziyarete ilişkin 6 fotoğraf paylaşıldı; kısa bir süre sonra da paylaşımdaki Vali Yıldırım’ın İmamoğlu’nu kapıda karşıladığı ve Valilik Makamında İmamoğlu’nun başköşede, Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım ile Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın ise karşılıklı oturduğu fotoğrafların da dahil olduğu 4 adet fotoğraf kaldırıldı.
SİLİNEN FOTOĞRAFLARDA BAŞKAN ALBAYRAK VE CHP’Lİ SAYGIN DA YER ALIYOR
Kaldırılan fotoğraflarda İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na büyük hürmet gösterildiği; aynı zamanda Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı ile CHP Tekirdağ İl Başkanı Şener Zeynel Saygın’ın net bir şekilde görüldüğü dikkatlerden kaçmadı.
İŞTE KALDIRILAN FOTOĞRAFLAR

burdur escort bayan

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.