Saraç: Destekleriniz için teşekkür ederiz

Saraç: Destekleriniz için teşekkür ederiz
Yayınlama: 01.02.2022
A+
A-

Kapaklı Kartal Spor Kulübü Başkanı Ümit Saraç, sporcuları ile birlikte Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’a teşekkür ziyaretinde bulundu

ÇEŞİTLİ ÜLKELERDEN 23 KULÜP KATILDI

Altay Futbol Okullarından seçilen sporculardan oluşturulan Kapaklı Kartal Spor Kulübü olarak 23 – 26 Ocak 2022 tarihlerinde Antalya’da düzenlenen Antalya Kemer Cup Futbol Turnuvası’na katıldıklarını belirten Kulüp Başkanı Ümit Saraç, “Turnuvaya çeşitli ülkelerden toplam 23 kulüp katıldı. Farklı kategorilerde gerçekleşen turnuvada 2011 Futbol Takımımız 2’nci olurken; 2010 Futbol Takımımız da 4’üncü oldu” dedi.

“ÇANAKKALE ŞEHİTLERİNİ ANMA FUTBOL TURNUVASI’NA KATILACAĞIZ”

Antalya Kemer Cup Futbol Turnuvası’nda elde ettikleri başarı ile 18 Mart 2022 tarihinde Çanakkale’de düzenlenecek olan Çanakkale Şehitlerini Anma Futbol Turnuvası’na katılmaya hak kazandıklarını sözlerine ekleyen Ümit Saraç, “Sporcularımızın Antalya’da düzenlenen turnuvaya katılmaları kapsamında bizlere verdiğiniz destekler için size hem sporcularımız hem de velilerimiz adına teşekkür etmek istedik” açıklamalarında bulundu.

“BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUM”

Ziyaretten büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Çerkezköy Belediyesi olarak her zaman sporun ve sporcunun yanında olduk. Çocuklarımızın başarılarıyla gururlandık. Onların yüzlerinin güldüğünü görmek, bizim için mutlulukların en büyüğüdür. Bu vesile ile sporcularımızı ve sizleri tebrik ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Ziyarette CHP Kapaklı Kadın Kolları Başkanı Deniz Bilge ile Kapaklı Kartal Spor Kulübü Sporcuları Ege Metin, Berat Can, Burak Topçu, Tuğra Bilge ve Emir Baş da yer aldı. Başkanımız Akay, ziyaret sonunda sporcularla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.