Kapaklı HEM’den Türk Halk Müziği ziyafeti

Kapaklı HEM’den Türk Halk Müziği ziyafeti
Yayınlama: 30.01.2023
A+
A-

Kapaklı Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü THM Korosu, Atatürk Kültür Merkezi’nde verdiği eşsiz konserlerle kulakların pasını sildi.

Cuma akşamı saat 19:00’da başlayan ‘Şarkılar Sizi Söyler Bizde Şarkı Söyleriz’ adlı Türk Halk Müziği gecesine Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, Kapaklı İlçe Milli Eğitim Müdürü İrfan Danışmaz, Öğretmenler ve çok sayıda davetli katıldı.

“ÜCRETSİZ YEMEK VERİLECEK”

Konser öncesi konuşan Kapaklı İlçe Milli Eğitim Müdürü İrfan Danışmaz, Kapaklı’nın eğitimde önemli bir noktaya geldiğini ifade etti. Milli Eğitim Bakanlığı yatırımlarının Kapaklı’da kendini hissettirmesinin eğitime de katkı verdiğini söyleyen Danışmaz, anaokulu öğrencilerine bakanlık tarafından ücretsiz yemek verileceğinin müjdesini verdi.

“BAŞARILAR DİLEDİ”

Gecede bir konuşmayı da Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin yaptı. Başkan Çetin, Kapaklı’nın değişen ve gelişen yönüne eğitimin de katıldığını ifade ederek, eğitimde olumlu bir değişim yaşandığını söyledi. Kapaklı’da hem bireysel ve hem de takım sporlarında başarılı bir grafiğin çizilmesinde okullardaki eğitim faktörü olduğunu söyledi .Çetin, Halk Eğitimi Müdürlüğü tarafından kurulan koronun da tamamen gönüllük esası ile yapıldığına dikkat çekerek sahneye çıkacak olan tüm kursiyerlere başarılar diledi.

Konuşmaların ardından Kapaklı HEM Türk Halk Müziği korosu birbirinden güzel türküleri salondaki davetliler için seslendirdi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.