Gençler “Kapaklım Genç Kart” ile indirimlerden faydalanabilecek

Gençler “Kapaklım Genç Kart” ile indirimlerden faydalanabilecek
Yayınlama: 26.07.2022
A+
A-

Kapaklı Belediyesi, gençlere yönelik Kapaklı’daki sosyal tesislerde geçerli olan ‘Kapaklım Genç Kart’ uygulamasını hayata geçirdi.

Kapaklı Belediyesi, toplumsal projeleri kapsamında gençlere yönelik ‘Kapaklım Genç Kart’ projesi ile ilçedeki gençlerin Kapaklı Belediyesi’ne ait sosyal tesislerden faydalanabilecek.

SOSYAL TESİSLERDE GEÇERLİ

Kapaklım Genç Kart ile Kapaklı’da okuyan lise son sınıf öğrencileri, Bülent Ecevit Sosyal Tesisi, Ali Baba Sosyal Tesisi, Kazak Gölü Kır Bahçesi ve yeni açılacak sosyal tesislerde Genç Kart’a, Kapaklı Belediyesi tarafından yüklenmiş bakiyelerle alışveriş yapabiliyor.

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin proje ile ilgili yaptığı açıklamada, “Genç nüfusa sahip ilçemizde gençlerimize yönelik birçok farklı projeyi hayata geçiriyoruz. Kültürel, sanatsal ve sportif kurslarımız ile gençlerimizin gelişimlerine destek oluyoruz. Gençlerimiz için birçok spor tesisini inşa ettik. Önce Genç anlayışıyla da Kapaklım Genç Kart projesini bu yıl ilk kez uyguladık. İlçemizde lise son sınıfta okuyan 1.325 öğrencimize İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü aracılığıyla kartlarımızı dağıttık. Gençlerimiz içerisinde sosyal tesislerimizdeki alışverişlerinde faydalanabilecekleri ve internetin de olduğu kartları kullanıyor. Gençlerimizin ve öğrencilerimizin her daim yanındayız.” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.