Fizyodiyet’ten öğrencilere ‘Sağlıklı Beslenme ve Diyabet’ semineri

Fizyodiyet’ten öğrencilere ‘Sağlıklı Beslenme ve Diyabet’ semineri
REKLAM ALANI
Yayınlama: 17.10.2023
A+
A-

Fizyodiyet’ten Diyetisyen Ceyda Alemdağ ve Fizyoterapist Sümeyye Özaslan, Tepe İlkokulu 3. sınıf öğrencilerine ‘Sağlıklı beslenme’ ve ‘Diyabet’ hakkında seminer vererek öğrencileri bilgilendirdiler

Çerkezköy’de hizmet veren Fizyodiyet’in Diyetisyeni Ceyda Alemdağ ile Fizyoterapisti Sümeyye Özaslan, Tepe İlkokulu. 3. sınıf öğrencileriyle seminerde bir araya geldiler. ‘Sağlıklı Beslenme’ ve ‘Diyabet’ konularının işlendiği seminerde öğrencilere çeşitli sunumlar yapan Alemdağ ve Özaslan, daha sonra öğrencilerin sordukları soruları yanıtladılar.

FİZYODİYET HAKKINDA

Çerkezköy G.O.P. Mahallesi Atatürk Caddesi Şekerler İş Merkezi No: 128/1 Kat: 2 (Golden Palas Otel karşısı)’de faaliyet gösteren Fizyodiyet’de danışanlara ‘Fizyoterapi’ alanında Manuel Terapi, Manuel Lenf Drenajı, Pelvik Taban ve Kadın Sağlığı, Klinik Pilates, Reformer Pilates, Hamile Pilatesi, Kilo Alma; ‘Diyetisyenlik’ alanında ise Kilo Alma / Kilo Verme, Hastalıklarda Beslenme, Gebelik ve Emziklilik Döneminde Beslenme, Sporcu Beslenmesi, Sürdürülebilir Beslenme ve Yüzyüze / Online Diyet alanlarında hizmet veriliyor.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.